Sepette ürün yok.

  • Teslimat:

Altınpatiler, siparişinizi mümkün olan en kısa sürede size ulaştırmak için çalışır. Siparişinizin hazırlanması ve sevkiyat süresi 1-3 iş günüdür. Ürününüzün teslimat süresi ise bulunduğunuz bölgeye ve kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teslimat sırasında adres bilgilerinizin doğru olması önemlidir. Yanlış adres bilgisi nedeniyle gerçekleşen teslimat sorunlarından Altınpatiler Sitesi sorumlu tutulamaz.

  • İade Şartları:

Altınpatiler olarak, müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde, aşağıdaki iade şartlarına uyarak ürünlerinizi iade edebilirsiniz:

  1. İade talebinizi siparişinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde bize iletmelisiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra, ürünlerinizi orijinal ambalajında, kullanılmamış ve satılabilir durumda olacak şekilde iade etmelisiniz.
  2. İade edilen ürünlerin taşıma bedeli tarafınızdan karşılanmalıdır.
  3. İade etmek istediğiniz ürünlerin faturası ve iade formu ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade formu eksik olan iadeler kabul edilmeyecektir.
  4. İade etmek istediğiniz ürünlerin hasar görmemiş, kullanılmamış ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Hasar görmüş, kullanılmış veya orijinal ambalajı hasar görmüş ürünler iade edilemez.
  5. İade edilen ürünlerin iade süreci 5-7 iş günü içinde tamamlanacaktır.
  6. İade edilen ürünlerin bedeli, iade işleminin onaylanmasının ardından 14 iş günü içinde tarafınıza geri ödenecektir.
  7. İade işlemi için önce bizimle 0540 212 12 71 iletişime geçerek iade talebinizi belirtmeniz gerekmektedir. İade işlemleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olacaktır.